-A A +A

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестациялауға жіберілген үміткерлер тізімі

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

Әділет департаменті, 22.12.2017 жылы сағат 11:00-де өтетін жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға келесі үміткер тұлғалар жіберілгенін хабарлайды:

1. Абдисахов Сакен Абаевич;

2. Абубакиров Нуржан Акмуратович;

3. Акимтаева Айсулу Тапашевна;

4. Алиев Куаныш Рашидович

5. Бейсенова Алия Жумабековна

6. Бекентаев Ержан Төлепұлы

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

Әділет департаменті, 31.10.2017 жылы сағат 11:00-де өтетін жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға келесі үміткер тұлғалар жіберілгенін хабарлайды:

1. Аданбеков Бауржан Нуралиевич;

2. Аман Жанерке;

3. Амангелді Нұрдаулет Ермекұлы;

4. Бекмурзаев Бахыт Бекмаматович;

5. Бекназарова Роза Камбарбековна;

6. Дайрабай Азат Рахматуллаұлы;

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

1. Абжанов Алмахан Мадиханович;

2. Абишев Оралхан Маратович;

3. Абубакиров Нуржан Акмуратович;

4. Аданбеков Бауржан Нуралиевич;

5. Азимова Аксана Ирисматовна;

6. Азимова Дина Абилхасимовна;

7. Айтбаев Нурболат Ергенович;

      8. Акимтаева Айсулу Тапашевна

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

  1. Абдисахов Сакен Абаевич;
  2. Абишев Оралхан Маратович;
  3. Азаматов Бакытжан Иманалиевич;
  4. Азимова Аксана Ирисматовна;
  5. Ахметов Эркен Эльмуратович;
  6. Аюпова Рената Ахсановна;
  7. Балтабаев Махамбет Абылаевич;
  8. Бекмурзаев Бахыт Бекмаматович;
  9. Бектурганова Гаухар Еликбаевна;
  10. Буданбаева Жазира Сембековна;
  11. Вахабов Надыр Бахтиярович;
  12. Жабаев Нурдаулет Еркалиевич;
  13. Жанатұлы Ерлан;
  14. Калдыбеков Жомарт Алишерович;
  15. Каринбаев Айдос Ауелбекович;
  16. Кенжегараев Нурдос Есенбекович;

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

  1. Айнабеков Бексултан Камзатович;
  2. Акилтаев Ернар Маратович;
  3. Акшалакова Анар Булатказиевна;
  4. Алпамышев Бахыт Усенович;
  5. Атенов Думан Нурдильдаевич;
  6. Әбдібай Санжар Мұхтарұлы;
  7. Әлімханова Салтанат Әлімханқызы;
  8. Бекботаев Нурбол Амангельдиевич;
  9. Домбаева Молдир Билаловна;
  10. Ержанов Бахытжан Борисович;
  11. Ержанова Салтанат Ибрагимовна;

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттесттаттауға қатысуға жіберілген үміткерлер тізімі

1.Абдраманова Айжан Кайратовна;

2.Баймбетов Баглан Орынбекович;

3.Балабеков Токсанбай Тургараевич;

4.Бубеков Еркегали Таскалиевич;

5.Диханбаев Талгат Темирханович;

6.Жунисов Нурбол Бахитжанович;

7.Ибраева Ботагоз Нурхатовна;

8.Калботаева Жулдыз Сапарбековна;